Publiczny Zespół Szkół i Przedszkoli Samorządowych w Sochocinie

Zasady funkcjonowania szkoły

Interesantów przyjmuje dyrektor szkoły, pedagog szkolny, wychowawcy klas i nauczyciele przedmiotów w zależności od kompetencji. Fakt przyjęcia sprawy w formie korespondencji przychodzącej  odnotowywany jest w dzienniku. Sprawy nie wymagające załatwienia w formie pisemnej załatwiane są poprzez ustne udzielenie informacji.

Dni i godzin pracy sekretariatu: pn. – pt. 7.30 – 15.30

Dyrektor szkoły przyjmuje interesantów w godzinach pracy placówki.

Wychowawcy/Nauczyciele: przyjmują rodziców i opiekunów w trakcie zebrań i konsultacji w ustalonego harmonogramu.

Sposób załatwiania spraw pisemnych: pisma przychodzące i wychodzące rejestrowane są w sekretariacie szkoły, przekazywane w/g kompetencji. Sprawy są rozpatrywane z zachowaniem trybu i terminów zgodnych z Kodeksem postępowania administracyjnego.

Sekretariat szkoły udziela szczegółowych informacji dotyczących sposobu załatwiania spraw. Korespondencję można dostarczyć osobiście lub drogą pocztową lub za pomocą emaila.

Metadane

Data publikacji : 25.05.2020
Podmiot udostępniający informację:
Publiczny Zespół Szkół i Przedszkoli Samorządowych w Sochocinie
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:

Opcje strony